Poronin pensjonaty, hotele

(0)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci
Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Poronin hotele

Hotele w Poroninie z całą pewnością nie odstają w znaczący sposób od swoich zakopiańskich “kuzynów” ogólnie pojętą jakością pobytu. Zarówno w stolicy polskich Tatr, jak i jednej z największych (3,5 tysiąca mieszkańców) podhalańskich wsi można liczyć na komfort, czystość, miłą i kompleksową obsługę, gościnność, pomoc w zorganizowaniu sobie i bliskim ciekawych sposobów na spędzenie czasu oraz wszystko to, czego się od hoteli zazwyczaj oczekuje.

Niejeden hotel w Poroninie może się pochwalić własną strefą SPA. Oczywiście nieco mniejszą i uboższą niż w typowo dedykowanych relaksowi ośrodkach, ale przecież mało kto pogardzi serią zabiegów kosmetycznych czy rozluźniających napięte ciało, podobnie jak możliwością skorzystania z sauny oraz popływania w basenie z biczami wodnymi, zjeżdżalniami, wodospadami bądź jacuzzi. W wielogwiazdkowych obiektach nie może też zabraknąć innego rodzaju rozrywek.

Dość powszechne w hotelach w Poroninie są wspólne dla wszystkich gości sale, gdzie czekają m.in. stoły bilardowe, rzutki, piłkarzyki, telewizor, wieże hi-fi, etc. Takie pomieszczenia bardzo często połączone są ze stosownie zaopatrzonym barem, więc warunki sprzyjają potańcówkom i innym nocnym szaleństwom. Są oczywiście i takie obiekty, w których najlepsze (i najdroższe) pokoje mają dokładnie takie samo lub mocno zbliżone do wyżej wymienionego wyposażenie.

Bardzo istotne w trakcie wyjazdu jest wyżywienie. Osoby wybierające się do hoteli w Poroninie raczej nie mają w planach samodzielnego przygotowywania posiłków z pomocą aneksu kuchennego. Zwłaszcza, że taki pomysł niemal całkowicie wykluczałby możliwość spróbowania lokalnych specjałów - znajomość góralskich przepisów w skali kraju jest raczej znikoma, za to powszechna wśród szefów kuchni. Decydując się na hotelową restaurację bądź stołowanie się “gdzieś na mieście” można mieć pewność wyboru wśród miejscowych smakołyków w menu.

Smaczne i pożywne danie to tylko jedna z niezbędnych rzeczy, które przydadzą się po powrocie z górskich wycieczek do swojego hotelu w Poroninie. W końcu mało kto wybiera się w Tatry tylko po to, by oglądać je przez szybę albo z balkonu. Narty, snowboard, biegówki, rowery, wspinaczka, przemierzanie górskich szlaków na piechotę - to tylko niewielka część aktywności, którym można oddać się podczas pobytu. Niektóre hotele w Poroninie mają własne obiekty sportowe, takie jak korty tenisowe, boiska do siatkówki, piłki nożnej oraz koszykówki.

Podhale słynie także z bogatej i barwnej kultury, którą miejscowi często i chętnie demonstrują. Niektórych co ciekawszych wydarzeń i imprez lepiej więc nie przegapić, skoro już jest się w bliskiej okolicy. Po intensywnych przeżyciach, mniejsza już czy związanych z wysiłkiem fizycznym czy wartościowymi doznaniami duchowymi, bardzo przyda się w miarę spokojny i wygodny kąt, gdzie będzie można się komfortowo zregenerować. Takie jak dobry hotel w Poroninie. Dzięki całkiem zróżnicowanym standardom - a tym samym szerokiemu spektrum cenowemu - znalezienie i zarezerwowanie noclegu w obiekcie odpowiadającemu wymaganiom i możliwościom portfela będzie bardzo proste.