Termy Szaflary

 • Ocena
 • Dla dwojga
 • Dla dzieci
 • Dla dorosłych
 • Dla seniorów
Opis

Tatrzańskie strumyki i potoki średnio nadają się na kąpiel i pływanie – nawet żabką. Po relaks i rekreację w wodzie należy udać się do basenowego kompleksu.

Termy Szaflary do dyspozycji gości oddają 4 baseny wypełnione wysoko zmineralizowaną wodą termalną o łącznej powierzchni 970 m². Zdaniem właścicieli obiektu, możliwe aktywności oraz właściwości wody wypełniającej niecki (stała temperatura 36-38ºC, niska zasadowość, podwyższona twardość, składniki mineralne takie jak wapń, żelazo, siarka, sód, magnez i potas) gwarantują iście zbawienne działanie. Konkretniej: poprawę przemiany materii, gospodarki hormonalnej organizmu i samopoczucia, obniżenie stresu, wyeliminowanie bezsenności i bóli głowy, stabilizację tętna oraz pozytywny wpływ na proces rekonwalescencji i regeneracji.

Dwa baseny działają pod dachem, dwa następne pod chmurką. Nie brakuje w nich atrakcji i urozmaiceń – różnorodnych stanowisk i urządzeń (bicze, jeżyki, gejzery itd.) do hydromasażu czy 3-torowej rodzinnej zjeżdżalni. Dla najmniejszych dzieci wydzielono brodzik z niewielką zjeżdżalnią.

Na terenie szaflarskich term działają również nowocześnie wyposażona sala fitness, strefa SPA oraz saunarium. Turyści mogą więc oddać się ćwiczeniom lub zrelaksować się po wysiłku. Sauny – sucha, parowa, ziołowa i na podczerwień – oferują dodatkowe możliwości jak dźwiękoterapia, masaż stóp w ciepłej i zimnej wodzie, prysznic wrażeń imitujący tropikalny deszcz, wodospad czy beczkę do schłodzenia z wodą o temperaturze ok. 7 stopni. Kto potrzebuje masażu lub usług kosmetycznych, może skorzystać z jednego z kilkudziesięciu rodzajów zabiegów, w tym z użyciem m.in. kamieni, czekolady, świec.

Poza tym Termy Szaflary oferują jeszcze możliwość zorganizowania spotkań i konferencji, luksusowe apartamenty oraz 2 restauracje. „Mokra” specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej, natomiast „Pian Camuno” oferuje specjały włoskie.

Cennik

Opłaty ze wejście do części basenowej Term Szaflarów (godzina ; dwie i pół godziny ; cztery i pół godziny ; cały dzień):

 1. ulgowe (dzieci do 13. r.ż.) - 27 zł ; 32 zł ; 40 zł ; 50 zł
 2. ulgowe (niepełnosprawni i ich opiekunowie) - 27 zł ; 30 zł ; 38 zł ; 50 zł
 3. ulgowe (seniorzy) - 27 zł ; 33 zł ; 47 zł ; 50 zł
 4. normalne - 27 zł ; 48 zł ; 50 zł ; 60 zł
 5. Bilety rodzinne (brak opcji godzinnej):
 • model 2+1 - 114 zł ; 135 zł ; 160 zł
 • model 2+2 (za każde dodatkowe dziecko +13 zł) - 134 zł ; 175 zł ; 210 zł

Cennik saunarium:

 • do 90 minut - 33 zł
 • do 150 minut - 42 zł
 • do 270 minut - 56 zł

Bilety "Open" do basenów i saun:

 • normalne - na 2,5h po 69 zł, na 4,5h po 77 zł, na cały dzień po 86 zł
Mini przewodnik

Zespół 4 basenówtermalnych o łącznej powierzchni lustra wody wynoszącej 970 m². 2 niecki są zadaszone, a kolejne 2 funkcjonują pod chmurką. Termy Szaflary to raczej nie jest miejsce na sportowy trening - tutaj goście przede wszystkim się relaksują na mnóstwo najróżniejszych sposobów (w stylu SPA&Wellness) i korzystają z korzystnych dla zdrowia właściwości wód.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja