Termy Gorący Potok

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Termy Gorący Potok to kompleks basenów wypełnionych podziemną wodą termalną. Należy raczej zapomnieć o pływaniu sportowym, za to możliwości relaksu jest cała masa.

Kilkanaście niecek oferuje różnorodne atrakcje – gejzery, zjeżdżalnie, fontanny, wodospady, silne i delikatne wodnemasaże, aqua aerobik, sprzęt do wodnych zabaw i gier... Odprężyć się, czy też przyjemnie odpłynąć, pozwalają wanny jacuzzi, sauny suche i parowe, kąpiele borowinowe oraz zabiegi SPA wykonywane przez specjalistów.

Z myślą o dzieciach przygotowano płytkie (nawet 50-centymetrowe) brodziki i 3 zjeżdżalnie – 2 w kształcie słoni wyciągających trąby oraz gigantyczna (średnica 12 metrów, wysokość 2,2 m) wystająca z wody, pozwalająca na jazdę w dowolnym kierunku. Dodatkowo nad basenami rozstawiono niewielki, ale pełen ciekawych wyzwań park linowy.

Wszystkie baseny Gorącego Potoku wypełniają wody termalne wydobywane z pobliskich źródeł. Wysoka temperatura (32-37°C) powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesów przemiany materii w komórkach skóry, co zwiększa przyswajanie mineralnych komponentów (potas, sód, siarka, magnez, żelazo, chlor, mangan) miejscowych wód. Co ważne – do uzdatniania wód w basenach nie wykorzystuje się substancji i mieszanin chemicznych, a lampy UV. Dzięki temu komfort kąpieli jest znacznie większy niż w tradycyjnych basenach.

Na terenie kompleksu działają 2 lokale oferujące różne rodzaje gastronomii. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania urodzin, firmowej imprezy integracyjnej i innych okolicznościowych przyjęć. Od czasu do czasu Gorący Potok samodzielnie organizuje wydarzenia takie jak koncerty, występy artystów, czy zawody strongmanów.

Cennik

Aktualny cennik znajdą Państwo na stronie:
https://www.goracypotok.pl/cennik 

Mini przewodnik

Kompleks basenowy spod znaku SPA&Wellness. Wszystkie niecki zasilane są wodami termalnymi. Ich wysoka temperatura oraz skład chemiczny stwarzają wspaniałe warunki do relaksu i delikatnej kuracji. W Gorącym Potoku nie ma wprawdzie basenusportowego, za to bogactwo atrakcji dla dzieci i dorosłych zapewnia dobrą zabawę. Niezwykłym dodatkiem jest mini-park linowy.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja